  CTGS43-6R8M Datasheet PDF File
TOKO[TOKO, Inc]
Description Fixed Inductors for Surface Mounting
File Size 96.30K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
XFMRS Inc.
Description LOW NOISE SHIELDED INDUCTORS
File Size 44.79K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Bourns Electronic Solutions
Description SRP1270 Series - Shielded Power Inductors
File Size 295.20K  /  3 Page
    Allied Components Inter...
Description SMD High Current Shielded Choke
Bourns Electronic Solutions
Description Shielded Power Inductors
File Size 421.95K  /  3 Page
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 1.8 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 5.6 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 0.6 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 0.33 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 1 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 6.8 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD