  CTCB0402F-121S Datasheet PDF File
Murata Manufacturing Co., Ltd.
MURATA MANUFACTURING CO LTD
Description 2 FUNCTIONS, 5 V, 0.14 A, DATA LINE FILTER
File Size 112.17K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. BLM15PX121SH1D
Description FB SMD 0402inch 120ohm POWRTRN