  CT1008PS-223M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description SMT Power Inductors
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD