  CSM0315D-1R5N Datasheet PDF File
Panasonic Semiconductor
Panasonic Battery Group
Description Multi Layer Power Inductor
New ELG-TEA Series
File Size 140.49K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. HM2P87PKJ1R5N2LF
Description Millipacs®, Back Plane Connectors, 2mm Hard Metric Series 8 row vertical Press-Fit Header, Type D with 176 Signal Pins and RoHS compatible
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description Power Inductors
File Size 139.75K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
TDK Electronics
Description SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded)
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD