  CLS5D11HPNP-4R7N Datasheet PDF File
Superworld Electronics
Description SMD POWER INDUCTORS
File Size 220.21K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT