  CDH70D48NP-681K Datasheet PDF File
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description LEADER TYPE
File Size 488.60K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ681KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    C0603C681K1RACTU
Kemet Corporation
Part No. C0603C681K1RACTU
Description    Capacitor, Ceramic, SMD, MLCC, Temperature Stable, Class II, 680 pF, /-10% Tol, 100 V, X7R, 0603 (1608 metric)