  CDH38D16BNP-220M Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. RHD-160V220MH5
Description MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS[RHD]
File Size 251.24K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description SMD SHIELDED POWER CHIP INDUCTOR
File Size 282.58K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CC3220MODSF12MOBR
Description SimpleLink Wi-Fi&reg; CERTIFIED&reg; Wireless Module Solution 63-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    Allied Components Internati...
File Size 325.66K  /  1 Page
Part No. ISO7220MDR
Sumida Corporation
Description Power Inductor< Pin Type: RCH Series>
Power Inductor Pin Type: RCH Series
Part No. ISO7220MDG4
Sumida Corporation
Description PIN Power Inductor
File Size 205.18K  /  3 Page
Part No. LMH7220MK/NOPB
Description High Speed Comparator with LVDS Output 6-SOT-23-THIN -40 to 125
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. RHC-160V220MH5
Description MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS[RHC]
File Size 251.24K  /  2 Page
Part No. ISO7220MD
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Inductors
Part No. CC3220MODASF12MONR
    TOKO[TOKO, Inc]
Description Fixed Inductors for Digital Audio Amplifier
Part No. CC3220MODSM2MOBR
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Description POWER INDUCTOR 22UH 2.2A SMD 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTOR 100UH 1.05A SMD
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD