  CDEP6D48MENP-2R7M Datasheet PDF File
Token Electronics Indus...
Token Electronics Industry Co., Ltd.
Description TPUA SMT Power Inductors
File Size 460.95K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA CORPORATION.
Description CDEP134C
File Size 67.53K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
    SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CDEP134C
File Size 68.17K  /  6 Page
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS <SMD Type: CR Series
POWER INDUCTORS
POWER INDUCTORS Type: CR Series
File Size 36.59K  /  2 Page
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 820 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD