  ATF22V10CQ-15PI Datasheet PDF File
KEC(Korea Electronics)
Description BIPOLAR LINEAR INTEGRATED CIRCUIT
File Size 62.77K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CN-DSUB15PIN0-000
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
KEC(Korea Electronics)
15 V FIXED NEGATIVE REGULATOR, SFM3
20 V FIXED NEGATIVE REGULATOR, SFM3
24 V FIXED NEGATIVE REGULATOR, PSSO2
24 V FIXED NEGATIVE REGULATOR, SFM3