  68682-Y26 Datasheet PDF File
ATMEL[ATMEL Corporation]
Description 8-bit Microcontroller with 2/4/8K Bytes In-System Programmable Flash
File Size 1,995.63K  /  236 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68682-313LF
Description Dubox® 2.54mm, Board to Board Connector, PCB Mounted Receptacle, Vertical, Through Hole, Dual Entry, Double Row, 26 Position ,2.54mm (0.100in) Pitch.