  5991K7-24V Datasheet PDF File
    AB-65G3-24V-BA15D
A-BRIGHT Inc
Part No. AB-65G3-24V-BA15D
Description MULTI LAMPS LED BULB
File Size 182.05K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10118038-Z0091YYLF
Description 10118038-Z0091YYLF-USB+POWER(24V) TO 1X8LNL
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    AB-65TR-24V-BA15D
A-BRIGHT Inc
Part No. AB-65TR-24V-BA15D
File Size 181.92K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10114757-Z0366YYLF
Description 10114757-Z0366YYLF-PWR USB (24V) 70 LNL1X8
Tech specs
Official Product Page
Description Power USB, Input Output Connector,Single ended USB+Power 24V / Black Cable/3.0 m.
    Toppower Electronic Tec...
Part No. TPE24V
Description    TPE 15V, 24V &48V Series
Description Power USB, Input Output Connector,Single ended USB+Power 24V / Black Cable/5.0 m.
    Korea Electronics (KEC)
KEC[KEC(Korea Electronics)]
Part No. KF924V
Description 900MHz Band Paging System