  3230-15PE41 Datasheet PDF File
    Wurth Elektronik GmbH &...
Part No. 7446323004
Description CURRENT-COMPENSATED CHOKE WE-LF
File Size 88.07K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FCE17A15PE410
Description Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Pin, 470pF
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 87832-3020 0878323020
Description 2.00mm (.079) Pitch Milli-Grid?/a> Header, Surface Mount, Vertical, Shrouded, Leadfree, 30 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Plating
2.00mm (.079) Pitch Milli-Grid Header, Surface Mount, Vertical, Shrouded, Leadfree, 30 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Plating