  11AA010-ETT Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH4925ETTS-10.000M
Description OSCILLATORS 25PPM -40 85 1.8V 4 10.000MHZ TS CMOS 3.2X2.5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz, LVCMOS OUTPUT