  1090CX1-28V Datasheet PDF File
    Fujitsu
Part No. MB40C328V
Description 8-bit 100 MSPS A/D Converter
File Size 142.01K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85