  1090AX1-28V Datasheet PDF File
    Sanyo Electric
Part No. LC708728V
Description High Performance 24-Bit D/A Converter Features
File Size 309.02K  /  31 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85