  1008R-222M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
Description SMT Power Inductors
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
ME3215 Series Surface Mount Power Inductors 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD