  0224.100DRT1P Datasheet PDF File
    0022433030 A-42219-3A
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0022433030 A-42219-3A
Description 2.5 SPOX IDT RECEPTACLE WHITE 3CKT
File Size 301.61K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68022-466HLF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 66 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.