  VRB4815D-40W Datasheet PDF File
Optoway Technology Inc
Description 3.3V / 1310 nm / 1.25 Gbps Digital Diagnostic LC SFP SINGLE-MODE TRANSCEIVER
File Size 145.86K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV10983PWPR
Description 40W, 24V 3-phase sensorless BLDC motor driver 24-HTSSOP -40 to 125