  TFV3187C-1001 Datasheet PDF File
    EM02-10012
Protek Devices
Part No. EM02-10012
Description TVS/ EMI FILTER ARRAY
File Size 432.64K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDYYYF0001-001M_Group
Description Amphenol SF-NDYYYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE QSFP-DD Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper QSFP Double Density Cable (Dual Entry 30 AWG) - QSFP-DD to QSFP-DD
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    MOLEX INC
Part No. 40320-1001
Description 10 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR
File Size 129.00K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDVVYF0001-001M
Description Amphenol SF-NDVVYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE OSFP Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper OSFP Cable (30 AWG) – OSFP to OSFP
Tech specs
Official Product Page
    Molex, Inc.
Part No. 33000-1001
Description MX150 BLD TERM TIN 14AWG D WIND 2 mm2, TIN FINISH, WIRE TERMINAL
File Size 446.90K  /  4 Page
Part No. SF-NDYYYF0001-001M
Molex Electronics Ltd.
Description 2.54mm Pitch MOX Female Housing, 64 Circuits, Dual Row, for Flex Foil Terminals,
File Size 48.06K  /  1 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-10011MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x4, 64 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Molex Electronics Ltd.
Description 1.27mm (.050) Pitch SCA-2 Plug, Surface Mount, Right Angle, 80 Circuits, 0.76渭m (30渭) Gold (Au) Plating, with Plastic Locating Pegs, Lead-free
1.27mm (.050) Pitch SCA-2 Plug, Surface Mount, Right Angle, 80 Circuits, 0.76μm (30μ) Gold (Au) Plating, with Plastic Locating Pegs, Lead-free
File Size 277.52K  /  5 Page
Part No. 10018783-10010TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Description PoE PLUS PSE ICM 1x1 LEDs: GREEN - GREEN
File Size 317.31K  /  4 Page
Part No. 10018783-10013YLF
Description PCI Express® Gen 3 Card Edge Connector, Storage and Server System, Hard Tray, Vertical - Mount Connector, Through Hole Termination, 164 Positions.
Description 1.27mm (.050) Pitch Combo SAS Cable Connector, Straight Type, with Arris on both surface, 0.76um
File Size 374.88K  /  7 Page
Part No. 10018783-10012TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Description 13.00mm (.512) Pitch Projector Lamp Receptacle Housing, 2 Circuits, Lead free