  TD3-15S2405 Datasheet PDF File
    SAMHOP[SamHop Microelectronics Corp.]
Description N-Channel Logic Level E nhancement Mode Field Effect Transistor
File Size 193.50K  /  9 Page
HUA FENG CIRCUIT
    ONSEMI[ON Semiconductor]
Description Power MOSFET 9.0Amps, 60Volts N-Channel DPAK(9.0A, 60V锛????锛?PAK灏???????OSFET)
Power MOSFET 9.0Amps, 60Volts N-Channel DPAK(9.0A, 60VN通道,DPAK封装的功率MOSFET)
Power MOSFET 9.0 A, 60 V 9 A, 60 V, 0.15 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET