  SDR0503-220M Datasheet PDF File
    Sumida, Corp.
Part No. CMD4D08NP-220MC
Description 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
File Size 114.25K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    TOKO Inc.
TOKO, Inc.
Description Fixed Inductors for Cellular Phone 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Cellular Phone 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD