  OCXOVSTC12.8MHZ Datasheet PDF File
Golledge Electronics, Ltd.
GOLLEDGE ELECTRONICS LTD
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10.24 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.288 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 12.8 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 11.0592 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 13 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10.15 MHz, CMOS OUTPUT