  M0820-12K Datasheet PDF File
Nuvotem Talema
Description 225VA Encapsulated Style, with Leads.
File Size 233.46K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Nuvotem Talema
File Size 235.47K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR