  HY29F040AC-55I Datasheet PDF File
Linear Technology
Description 14-Bit, 125/105Msps Low Power 3V ADCs
File Size 594.30K  /  24 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
HYNIX[Hynix Semiconductor]
Description 4 Megabit (512Kx8/256Kx16) 5 Volt-only Flash Memory
File Size 523.58K  /  40 Page
View it Online
Download Datasheet
    http://
NEC[NEC]
Cypress Semiconductor, Corp.
Description Nch MOS FET for High-speed switching
MOS FIELD EFFECT TRANSISTOR
22 A, 55 V, 0.039 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-251 MP-3, 3 PIN