  HMP1352BM-4R7 Datasheet PDF File
    Central Technologies / CT Magnetics
Part No. MSCDRI-2D18LD-4R7N
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1919, LEAD FREE
File Size 108.88K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description SMT POWER INDUCTORS
File Size 100.96K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    TOKO INC
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD