  HMD8M64B8A-F10 Datasheet PDF File
    Vectron International, ...
Part No. MQF10-7-0630-08
Description Nominal centre frequency fo: 10.0 MHz
File Size 11.21K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Vectron International, Inc.
VECTRON[Vectron International, Inc]
Description Monolithic Crystal Filter 10.7 MHz, Channel spacing 12.5 kHz