  EMK13G2J-1000M Datasheet PDF File
MicroPower Direct, LLC
Description MB1000MHI
File Size 234.13K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-11000MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch