  EM641FV8FT-12LF Datasheet PDF File
Emerging Memory & Logic Solutions Inc
Description 2Mx16 bit CellularRAM AD-MUX
File Size 487.26K  /  52 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Emerging Memory & Logic...
Description 4M x 16Bit Asynchronous / Page Mode StRAM
File Size 128.71K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,