  E2SKA30-12.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUAA18-12.000M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 12.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz