  DT1608C-102 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 22-05-1022
Description 2.50mm (.098) Pitch Wire-to-Board Header, Right Angle, Friction Lock, 2 Circuits, Tin (Sn) Plating
File Size 92.43K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    MOLEX INC
Part No. 09-04-1102
Description 10 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT SINGLE PART CARD EDGE CONN, SOLDER
File Size 74.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. TL4-2R2 TL4-102
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 20.19K  /  1 Page
    MILL-MAX MFG CORP
Description BERYLLIUM COPPER ALLOY, GOLD FINISH, PCB TERMINAL
    MOLEX INC
Description PHOSPHOR BRONZE, WIRE TERMINAL
File Size 151.90K  /  2 Page
Molex Electronics Ltd.
Description 2.54mm (.100) Pitch KK? Header, Breakaway, Right Angle, with Plastic Polarizing Peg, 10 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Selective Plating