  CTS1-120J Datasheet PDF File
Analog Devices
Description DUAL BOOTSTRAPPED 12 V MOSFET DRIVER WITH OUTPUT DISABLE
File Size 198.51K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10145891-1120J11LF
Description DDR4 DIMM, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, 288 Position, 0.85mm (0.033in) Pitch