  CTMC1210-391K Datasheet PDF File
Bourns, Inc.
Bourns Electronic Solutions
Description MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 390 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD