  CTGS43F-390K Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT