  CTCR43F-270M Datasheet PDF File
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Description POWER INDUCTOR 22UH 0.74A SMD 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTOR 47UH 0.50A SMD 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD