  CTC3F-220M Datasheet PDF File
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description Shape & Dimensions / Recommended Solder Land Pattern
File Size 95.01K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Panasonic Battery Group
Part No. DZ2J220M0L
Description Silicon epitaxial planar type For constant voltage / For surge absorption circuit
File Size 330.71K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CC3220MODSF12MOBR
Description SimpleLink Wi-Fi&reg; CERTIFIED&reg; Wireless Module Solution 63-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    Bourns, Inc.
Sumida, Corp.
Description Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Pwr Choke, Shielded 1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD