  CT1008PSF-154K Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Description High Reliability Coupled Inductors
File Size 497.67K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GC332DD7LP154KX18L
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Panasonic Semiconductor
Description Metallized Polypropylene Film Capacitor
File Size 154.69K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GC343DD7LQ154KX18L
Tech specs
Official Product Page
Coilcraft lnc.
Description High Reliability Power Inductors
File Size 470.09K  /  2 Page
Part No. GCJ43QR7LV154KW01L
Description Soft Termination Chip Multilayer Ceramic Capacitors for Automotive
Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description Power Chip Inductors
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 82 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 39 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 68 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 5.6 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.9 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 220 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1000 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 33 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 150 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 120 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.8 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.7 uH, CERAMIC-FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD