  CSM0315D-150M Datasheet PDF File
NJRC[New Japan Radio]
Description SOUND ENHANCEMENT AUDIO PROCESSOR
File Size 208.31K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9150M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO12L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description    Shape & Dimensions / Recommended Solder Land Pattern
File Size 106.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Allied Components International
Allied Components Inter...
Description Power Chip Inductors
File Size 637.21K  /  1 Page
    Allied Components Inter...
Description Power Chip Shielded Inductors
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD