  CQ220-12D Datasheet PDF File
American Zettler, Inc.
Description 20 AMP MINIATURE POWER RELAY
File Size 56.55K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    FUJITSU COMPONENT LTD
Part No. MZ-12DHG MZ-3WHG
Description POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.038A (COIL), 12VDC (COIL), 450mW (COIL), 2A (CONTACT), 24VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.15A (COIL), 3VDC (COIL), 450mW (COIL), 1A (CONTACT), 24VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT