  CP4LBMNP-150M Datasheet PDF File
NJRC[New Japan Radio]
Description SOUND ENHANCEMENT AUDIO PROCESSOR
File Size 208.31K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9150M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO12L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Allied Components Inter...
Description Power Chip Shielded Inductors
File Size 352.72K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Central Technologies
Description Power Inductors for Digital Amplifier
File Size 450.74K  /  1 Page
    Allied Components Internati...
Description SMD SEMI SHIELDED POWER CHIP INDUCTOR
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description    Shape & Dimensions / Recommended Solder Land Pattern
    Central Technologies / CT Magnetics
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT