  CM75E3U-12H Datasheet PDF File
    Taiwan Semiconductor Co...
Part No. SK12H60
Description    12.0 AMPS. Schottky Barrier Rectifiers
File Size 134.34K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    S712HB1
Productwell Precision Elect.CO.,LTD
Part No. S712HB1
Description ROTARY POTENTIOMETER
File Size 121.55K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Taiwan Semiconductor Co...
Part No. SK12H60
Description    Schottky Barrier Rectifier
File Size 195.77K  /  4 Page
    Buchanan / Tyco Electronics
Description POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.009A (COIL), 48VDC (COIL), 450mW (COIL), 5A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.038A (COIL), 12VDC (COIL), 450mW (COIL), 10A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT