  CDRH8D38ANP-470MC Datasheet PDF File
DB Lectro Inc
Description CHIP TYPE, 5000 HOURS LOAD LIFE
File Size 512.37K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
DB Lectro Inc
Description    ALUMINIUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
File Size 241.13K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Nichicon corporation
Description ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
File Size 60.23K  /  1 Page
Nichicon corporation
Description CONDUCTIVE POLYMER ALUMINUM SOLID ELECTROLYTIC CAPACITORS
   CONDUCTIVE POLYMER ALUMINUM SOLID ELECTROLYTIC CAPACITORS
File Size 56.56K  /  2 Page
Description CHIP TYPE, NON-POLARIZED
File Size 524.04K  /  13 Page
    Vishay Draloric
Description CAP,CERAMIC,47PF,20% -TOL,20% TOL,N750 TC CODE,-750PPM TC
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.00047 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, CERAMIC, N750, 0.000047 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAP,CERAMIC,2.2NF,20% -TOL,20% TOL,K4000 TC CODE
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.00068 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
WKO - Ceramic AC Capacitors Class X1, 440 VAC/Class Y2, 300 VAC
Cap Ceramic 100pF 440VAC/300VAC K1500 20% 8 X 5mm Radial
CAPACITOR, CERAMIC, N750, 0.000033 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Cap Ceramic 680pF 440VAC/300VAC K4000 10% (9 X 5mm) Radial 5mm Bulk
Cap Ceramic 150pF 440VAC/300VAC K2000 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 150pF 440VAC/300VAC K2000 10% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
CAP 150PF 300VAC K2000 20% 8 X 5MM RDL 7.5MM - Bulk
Cap Ceramic 47pF 440VAC/300VAC N750 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.0022uF 440VAC/300VAC K4000 20% (13 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
CAPACITOR, CERAMIC, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAP 0.0033UF 300VAC K4000 20% 15 X 5MM RDL 7.5MM - Bulk
Cap Ceramic 0.0033uF 440VAC/300VAC K4000 20% (15 X 5mm) Radial 10mm Bulk
CAPACITOR, CERAMIC, K4000, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
Cap Ceramic 0.0033uF 440VAC/300VAC K4000 20% (15 X 5mm) Radial 7.5mm T/R
CAP,CERAMIC,470PF,20% -TOL,20% TOL,K4000 TC CODE
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/300VAC K4000 20% (18 X 5mm) Radial 10mm Bulk
Cap Ceramic 470pF 440VAC/300VAC K4000 20% (8 X 5mm) Radial 10mm T/R
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/300VAC K4000 20% (18 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.0015uF 440VAC/300VAC K4000 20% (12 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk
Cap Ceramic 0.001uF 440VAC/300VAC K4000 20% (10 X 5mm) Radial 7.5mm Bulk