  CDRH58D14RHF-100MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
File Size 318.11K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida, Corp.
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CD54 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD