  CDRH10D68 ANP-151MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description Power Inductor
File Size 190.84K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description Power Inductor
File Size 162.45K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
File Size 155.42K  /  4 Page
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT