  CDO10345-1.8432 24.000 Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2525ETTS-1.8432M
Description OSCILLATORS 25PPM -40 85 5.0V 4 1.8432MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.8432 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT