  CDH70D48NP-222K Datasheet PDF File
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Description HIGH CURRENT RF CHOKES
File Size 28.98K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GRM022C81C222KE01L
Description Chip Multilayer Ceramic Capacitors for General Purpose
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description Inductors 47uH 10% 1.5A 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2200 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 390 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR