  CDH38D16BNP-8R2M Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
   SMD Power Inductor
File Size 322.75K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
File Size 153.74K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD