  A4BX200-150 Datasheet PDF File
    Mean Well Enterprises C...
Description 150W Single Output Switching Power Supply
File Size 110.93K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. CRX-150
Description 150 MHz - 174 MHz BASE STATION/BROADCAST TRANSMISSION ANTENNA, 7.15 dBi GAIN