  24AA1025T-ISN Datasheet PDF File
    Microchip Technology Inc.
Microchip Technology, Inc.
Description IC AC/DC CONV 15V 200MA SIP12
IC AC/DC CONV -12V 300MA SIP12
IC CONV AC/DC -12V 500MA SIP12 而Keeloq跳码编码
IC AC/DC CONV 24V 200MA SIP12 而Keeloq跳码编码