  220-02H14 Datasheet PDF File
    3220-36-2 3220-36-0 3220-60-0 3220-24-0 AL-B-24-3
Pomona Electronics
Part No. 3220-36-2 3220-36-0 3220-60-0 3220-24-0 AL-B-24-3
Description MINI CL/BANANA PLUG (RED) RoHS Compliant: Yes INTERCONNECTION DEVICE
File Size 85.23K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10127400-02H1410LF
Description PwrBlade® ULTRA, Power Connectors, R/A Receptacle Assembly 10HP+6S+3HP PF
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
SHENZHEN KYL COMMUNICATION EQUIPMENT CO,LTD.
Description High speed Rate RF Transceiver Data Module
File Size 155.39K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10127402-02H1410LF
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 15-91-0220
Description 2.54mm Pitch C-Grid? Header, Surface Mount, Dual Row, Vertical, 22 Circuits, 0.38μm Gold (Au) Selective Plating
File Size 26.96K  /  2 Page
Description PwrBlade® ULTRA, Power Connectors, R/A Header Assembly 10HP+6S+3HP PF_special
    IM-10-2206
Vishay Siliconix
Part No. IM-10-2206
Description Inductors
File Size 87.50K  /  4 Page
    Fairchild Semiconductor Corporation
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. TO-220F
Description Discrete Products
TO-220F
From old datasheet system
File Size 39.39K  /  1 Page
    T-X-220V-604-D
HB Electronic Components
Part No. T-X-220V-604-D
Description LED
File Size 176.51K  /  2 Page
Part No. LM3-1R2 LM3-220 LM3-241
Description 2 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
2 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
2 ELEMENT, 240 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
    Inchange Semiconductor ...
Part No. 2N90-220
Description isc N-Channel MOSFET Transistor
Molex Electronics Ltd.
Part No. 022-55-2202
Description 2.54mm (.100) Pitch SL Crimp Housing, Dual Row, Version B, Polarized, 20 Circuits
2.54mm (.100") Pitch SL垄芒 Crimp Housing, Dual Row, Version B, Polarized, 20 Circuits