  1090CX1-12V Datasheet PDF File
    L-934GD-12V
Kingbright Electronic
Kingbright Corporation
Part No. L-934GD-12V
Description T-1 ( 3mm) SOLID STATE LAMP
File Size 77.13K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. PQU650-12P
Description AC/DC 650W, 6”X4” U-CHANNEL, 12V O/P